Інформація для батьків

До уваги батьків!

Безпечні літні канікули!

Зовсім скоро розпочинаються літні канікули, відпустки. Як завжди, кожен проведе їх по-різному – подорожі, екскурсії, море, походи – все це чекає на нас влітку з неймовірною кількістю нових вражень.

На жаль, часто через необережність дітей та недбалість дорослих пора відпочинку не проходе без прикрих випадків. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Тож, шановні батьки! Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині.

Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина чи доньки за межами дому у вечірній час.

Нагадуйте про правила дорожнього руху, правила пожежної безпеки вдома та в лісовій місцевості.

Контролюйте поведінку Вашої дитини на водоймищах та поблизу них! Стрибки з великої висоти, пірнання з крутих схилів на велику глибину, довготривале перебування в недостатньо прогрітій воді – може призвести до трагічних наслідків.

З метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул та в зв’язку зі складною ситуацією в країні особливу увагу просимо звернути на правила поведінки дітей при виявленні вибухонебезпечних предметів. Пам’ятайте, що правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці.

Шановні дорослі, будьте прикладом для молодого покоління! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки!

Гарного Вам відпочинку!