Дата: 11 травня 2023 о 13:22

педагогічної ради

05.05. 2023                                                                                               №9

місце засідання: с.Малий Кобелячок

Голова педагогічної ради        Людмила ПЕРЕРВА

Секретар  педагогічної ради Світлана МОЙСАК

Присутніх – 18 чоловік ( список додається)

Порядок денний:

1. Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання 8-9 травня 2023 року.

1. СЛУХАЛИ:

Директора  Перерву Л.Ж.,  яка  повідомила, що згідно листа Департаменту освіти і науки облвійськадміністрації № 02.01-10/438 від 05.05.2023, враховуючи можливі провокації та обстріли військами рф території України, з метою збереження життя  та здоров’я  всіх учасників освітнього процесу 8-9 травня доцільно  перейти на дистанційну форму  навчання.

1.ВИСТУПИЛИ:

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Васюта З.І. внесла пропозицію організувати в школі  освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання  8-9 травня 2023 року.

Освітній  процес здійснювати  шляхом  проведення  навчання із використанням  технологій  дистанційного  навчання –  Інтернет  сервісів: Google Classroom, Google Meet в синхронному режимі.

Під  час  освітнього  процесу  із  використанням  технологій  дистанційного  навчання здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, фіксувати вчителем у електронному журналі, а у подальшому занести до відповідних сторінок класного журналу.

У електронному та класному журналах у розділі «Зміст уроку» обов’язково вносити запис дистанційна форма навчання (синхронна) до кожного уроку.

Використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи, ресурси закладів освіти.

1. ВИРІШИЛИ:

1.Організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання 8-9 травня  2023 року.

2. Попередити здобувачів освіти та їхніх батьків про зміну режиму роботи закладу.

1. Усім педагогічним працівникам школи, які викладають у 1-11(12) класах:
  • Освітній  процес здійснювати  шляхом  проведення  уроків з використанням технологій дистанційного навчання, відповідно до розкладу ІІ семестру, затвердженого режиму роботи закладу, з використанням сервісів: єдиного навчального сервісу Google Meet для проведення відеоуроків відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, Google Classroom для взаємодії з учасниками освітнього процесу у синхронному  режимі.
  • Під  час  освітнього  процесу  із  використанням  технологій  дистанційного  навчання здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, фіксувати вчителем у електронному журналі «Нові знання», а у подальшому занести до відповідних сторінок класного журналу.
  • У електронному та класному журналах у розділі «Зміст уроку» обов’язково вносити запис дистанційна форма навчання (синхронна ) до кожного уроку.
  • Продовжити комунікацію з батьками, учнями в соціальних мережах: Viber, Telegram, WhatsApp тощо.

1. Призначити Васюту З.І., заступника директора з навчально-виховної роботи відповідальною особою за технічний супровід організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та роботу вчителів у електронному журналі «Нові знання».
  2.   Класним керівникам 1-11(12) класів здійснювати психологічну підтримку дітей відповідно до рекомендацій МОН України.

Голова педагогічної ради                                   Людмила ПЕРЕРВА

Секретар                                                             Світлана МОЙСАК