Про вибір підручників для 11 класу

МАЛОКОБЕЛЯЧКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

педагогічної ради

25.03.2024                                                                                               №11

місце засідання: с. Малий Кобелячок

Голова педагогічної ради              Васюта З.І.

Секретар  педагогічної ради    Мойсак С.В.

Присутніх – 18 чоловік ( список додається)

Порядок денний:

1. Про повторний вибір підручників для 11 класу.
  2. Про безпосередній вибір підручників для 11 класу.

1.СЛУХАЛИ:

Директора Васюту З.І., яка доповіла, що на виконання пункту 4 Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №41 (зі змінами), керуючись Порядком проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року №1001 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 26.02.2024 №1/3279-24 «Про забезпечення виконання наказів МОН від 02.10.2023 «1185 (зі змінами) та від 05.02.2024 №123», з метою організації прозорого вибору вибору підручників для 11 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету з 11 березня педагогічні працівники закладу, які будуть працювати в 11 класі в наступному 2024-2025 навчальному році, ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 11 класу та здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

1. УХВАЛИЛИ:

1.1. Схвалити здійснений  повторний  вибір проектів  підручників  з  кожної назви для 11 класу вчителями:

1. «Англійська мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Карпюк О. Д.

1

2.«Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

1.

Остапченко Л. І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.

Соболь В. І.

1

3.«Географія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

1.

Безуглий В. В., Лисичарова Г. О.

2.

Гільберг Т. Г., Савчук І. Г., Совенко В. В.

3,1

3.

Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.

4.«Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Істер О. С.

2,3

2.

Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

3.

Нелін Є. П., Долгова О. Є.

5.«Українська література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Авраменко О. М.

2,3

2.

Слоньовська О. В., Мафтин Н. В., Вівчарик Н. М.

3.

Фасоля А. М., Яценко Т. О., Уліщенко В. В., Тименко В. М., Бійчук Г. Л.

6.«Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Авраменко О. М.

2.

Заболотний О. В., Заболотний В. В.

1

7. «Фізика (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

1.

Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за ред. Бар’яхтара В. Г., Довгого С. О.

1

8.«Хімія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Григорович О. В.

2.

Попель П. П., Крикля Л. С.

Савчин М. М.

4.

Ярошенко О. Г.

1,2,3

2.СЛУХАЛИ:

2. УХВАЛИЛИ:

1.1. Схвалити здійснений  безпосередній вибір проектів  підручників  з  кожної назви для 11 класу вчителями:

1.«Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти

1.

Ісаєва О. О., Клименко Ж. В., Мельник А. О.

Ковбасенко Ю. І.

3.

Міляновська Н. Р., Міляновський Е. С.

4.

Ніколенко О. М., Ковальова Л. Л., Лебедь Д. О., Юлдашева Л. П., Орлова О. В., Ніколенко К. С.

2,3,1

Голова педагогічної ради                                                    Зоя ВАСЮТА

Секретар                                                                               Світлана МОЙСАК