Новини проекту
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 16 чоловік

Тести ЗНО онлайн

Дата: 21 лютого 2018 о 23:59, Оновлено 1 березня 2018 о 23:07

Тести ЗНО онлайн

https://www.znonasharu.org.ua/tests  -- на сайті «ЗНО на шару» ви зможете знайти підбірку тестів з усіх шкільних дисциплін, що входять в програму ЗНО. Завдяки цьому сайту ви маєте змогу пройти безкоштовне тестування ЗНО онлайн, перевірити рівень своїх знань та підготовки до тестування, а також визначити недоліки та прогалини в своїх знаннях і виправити їх.

https://www.znonasharu.org.ua/matematika-3532  --  тести ЗНО на шару з математики онлайн.

https://zno.osvita.ua/mathematics/  -- тести ЗНО онлайн з математики, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання за 2010-2017 рік.

https://zno.osvita.ua/    -- сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

https://www.obozrevatel.com/moyashkola/ukr/zno/11klass/matematika/3188/582945/ -- Завдання ЗНО Математика. Тренажер. ЗНО 2018 11 клас Захаріченко

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.