Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти

На допомогу випускникам

Дата: 21 лютого 2018 о 23:16

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2018

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) пройде з 22 травня до 14 липня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку:

1. Українська мова і література               2. Історія України

3. Математика                                           4. Біологія

5. Географія                                               6. Фізика

7. Хімія                                                      8. Англійська мова

9. Іспанська мова                                     10. Німецька мова

11. Французька мова

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року:

1) українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

3) один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника).

Новації у сертифікаційних роботах з іноземних мов:

1) завдання двох рівнів складності — академічного та профільного; додано частину «Розуміння мови на слух» (аудіювання);

2) збільшено кількість завдань – 59;

3) збільшено тривалість виконання тесту — 150 хвилин;

4) учасники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали: для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань; для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Зміст і складність тестів з усіх предметів ЗНО відповідатиме Програмам зовнішнього незалежного оцінювання (наказ МОНУ від 03.02.2016 № 77).