Відповідь нескореного народу

Дата: 16 жовтня 2018 о 14:30

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.

Це обов’язок, який виконують вірні сини України протягом усіх важких років становлення нашої держави – від козацтва й до сьогодення!

Саме тому напередодні 14 жовтня, Дня захисника України, в нашій школі під гаслом «Відповідь нескореного народу»  відбулися заходи  приурочені цій даті.  На єдиному уроці мужності вчителі нагадали учням етапи становлення української нації, імена героїв-захисників, історію свята Покрови, адже цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові й добровольці,  волонтери, дорослі і  діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

Вшанувати подвиг нескорених українців і висловити слова щирої вдячності  людям, які захищали Соборність  і незалежність України в ХХ столітті  й продовжують її відстоювати й сьогодні зібралися вся шкільна родина та гості на заході «Сила нескорених».

Підсумком дня стали військово-спортивні змагання «Козацькі забави». Завзято та наполегливо боролися  команди  «Патріоти» і «Отамани» за перемогу. Різноманітна та насичена програма змагань:  військові та спортивні конкурси, естафети та козацька каша. У запеклій боротьбі з розривом 2 очки кращими стали «Патріоти». Всі учасники змагань отримали грамоти та солодкі призи.

Крім того, вже традиційно, в школі протягом тижня в рамках акції «Не будь байдужим!» учні збирали гостинці, малювали малюнки, виготовляли обереги, писали листи воїнам, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадати їм, що ми про них пам’ятаємо і чекаємо живими.