Відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 29 червня 2018 о 10:48

Щороку, 28 червня, відзначається День Конституції України, адже це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

Конституція  увійшла в життя українців, як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

З метою гідного відзначення 22-ї річниці Конституції України у 2018 році в нашій школі протягом травня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Для учнів  були проведені години права: тему «Конституція в моєму житті»,

«Конституція – оберіг нашої державності», «Основа життя – мій основний закон». Цікаво й пізнавально відбулося засідання круглого столу «Реалізація конституційних прав і обов'язків в сучасній Україні. Регіональний аспект» для учнів старших класів.

У бібліотеці пройшла тематична книжкова виставка-діалог «Закон законів» та патріотичний айстопер «Я – українець, і моє право – любити землю горду й величаву!».

Також в пришкільному таборі з денним перебуванням «Чебурашка» пройшли заходи щодо відзначення Дня Конституції України. Було проведено огляд- виставку художньої літератури про Конституцію України, переглянуто  відеоролики про Основний Закон України. Цікаво пройшла дискусія учнів «Права та обов'язки в сім'ї». Також учні взяли активну участь в конкурсі малюнків «Світить сонечко для всіх».

Безумовно такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.