Веселі будні пришкільного табору (з денним перебуванням) «Чебурашка»

Дата: 13 червня 2018 о 13:34
221 перегляд

Швидко спливає час... І знову літо. Закінчився ще один навчальний рік. І знову в стінах рідної  школи  розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Чебурашка».

Як зробити час перебування в таборі цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул? Вихід тут один. Вихователі табору Дрига Т. А., Піскова Н. В., Скубій О. А. вирішили, що неможливо змінити обставини — слід змінити своє ставлення до них, перетворити «мінуси» на «плюси»! Своєю творчою педагогічною  діяльністю вони  замінили рутинну повсякденну роботу на творчу, скрізь бачили лише позитив,  не відкидали жодної цікавої та корисної пропозиції щодо організації табору, щоб   14 днів табірної зміни не перетворилися на змарнований час.

Колектив вихователів правильно спланував роботу табору, щоб   дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я дітей провести час, позбавити вихованців нудьги і відкрити в собі нові таланти.

А таланти вони відкривали під час проведення конкурсу на кращу інсценізацію казки, під час проведення пісенного дивосвіту, квіткового вернісажу, конкурсу на кращого читача віршів про нашу Україну, про її захисників.  Незабутні враження діти отримали під час зустрічі з аніматором, де проявили свою активність в іграх, розвагах, музичних конкурсах.

Збулися дитячі мрії: побували на екскурсіях в місті Кременчуці та Полтаві. Відвідування музеїв, кондитерської фабрики, прогулянка в містечку авіації, в парках відпочинку, розваги, атракціони – все це залишилося в спогадах дітей.

Цікаво, змістовно і  весело проводилися спортивні змагання з практикантом педагогічного університету Підопригорою В. О., а «Веселі старти» показали спритність, швидкість, згуртованість, бажання перемогти, взаємопідтримку наших вихованців.

Корисною для дітей була зустріч із місцевим лікарем Харченко В. Г., яка цікаво і доступно розповіда дітям про збереження здоров’я.

Свої інтелектуальні здібності діти проявили у конкурсах «Розумники і розумниці», «Загадки - добавлянки».

Цікавим було повернення вихованців у своє маленьке дитинство. Кожен розповів про свою улюблену іграшку, та ще згадали і про першу мамину колискову пісню.

В проведенні цікавих днів в таборі допомагали і вожаті загонів «Пізнайки» та «Торнадо» Ткаченко А., Піскова Ж.

Діти щиро вдячні кухарям  Васюті Т. В. та Підопригорі Н.А. за смачні сніданки та обіди.

Вихованці висловлювали подяку за затишок, чистоту, та привабливість кімнати перебування табору працівникам  Величко К. І., Подпальній О. С.

За цікаво проведені дні в таборі висловлюємо подяку нашим спонсорам:            ТОВ Агрофірми «Добробут» , ПП Немченко Л.Б.,

сільському голові Скубію Г. І., батькам.

Незабутні враження, приємні спогади, хороший настрій, дружбу і взаєморозуміння понесуть діти з табору у вирій літнього дивосвіту.