Всеукраїнський фестиваль «Рух заради здоров’я»

Дата: 25 квітня о 13:20, Оновлено 8 травня о 13:23
99 переглядів

З метою презентації ранкової зарядки як важливого чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» в нашій школі було проведено відкриту ранкову зарядку.

Основними завданнями заходу були:

- популяризація здорового способу життя;

- стимулювання дітей та молоді до занять ранкової зарядки як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров'я людини;

- виховання стійкого інтересу i звички до систематичних занять фізичною культурою i спортом;

- сприяння до фізичного розвитку і загартування організму.

В школі  було організовано та проведено виконання комплексу загально-розвиваючих вправ під ритмічну мелодію, до акції були залучені учні початкових та середніх класів. Учні залюбки виконували запропоновані вправи, особливо учні початкових класів. Сьогодні діти зробили вправи у рідній школі, а вже завтра залюбки повторять їх у себе вдома, під найулюбленішу музику, або навіть просто виконають найпростіші танцювальні композиції, адже гарне самопочуття, струнка фігура – це одна з найголовніших складових психічного та фізичного здоров’я молоді.

В межах фестивалю учні взяли участь у ранковій зарядці, у спортивних змаганнях, естафетах, конкурсах, турнірах, а також у корекційному занятті «Здоров’я та шкідливі звички».