Свято Букваря

Дата: 20 квітня о 14:54, Оновлено 20 квітня о 14:58

Дитинство непомітно пролітає

Малюки так швидко виростають

Наші учні вже пройшли початок

Тож в першокласників-козачат сьогодні свято

Велике їхнє свято. Свято Букваря!

З нетерпінням вони його чекали, подолавши всі труднощі, виховавши силу волі, терпіння, щоб піднятися на вершину першої сходинки знань. Перемогло бажання вчитися. І в цьому їм допоміг Буквар, який на святі був щасливий, бо всі діти вміють читати.

За старання першокласників учні 2 класу подарували їм інсценізацію казки «Ріпка» на сучасний лад. Навіть Баба Яга прибула на свято із учнем XXІ століття. А Буквар познайомив учнів з новими підручниками, які вони будуть далі вивчати, в ролі яких були учні 4 класу.

Дякуючи ведучим учням третього класу свято було урочистим.

Щирі привітання звучали від директора школи Перерви Л.Ж., від батьків – Чичикало Н.В., класного керівника Коваленко З.В.

Діти від душі у віршованій формі дякували вчителеві, дирекції школи, своїй родині за допомогу у навчанні. Своїми піснями зігріли серце кожного присутнього.

Тож щасливої дороги у Країну знань, наші першокласники. Успіхів вам в усьому, бо ви – українці, козацького роду, розквітайте, наче квіти, любіть пісню, Україну і її рідну мову!