Акція «Великодній кошик для українського воїна»

Дата: 4 квітня о 14:44, Оновлено 20 квітня о 14:53
84 перегляда

Незабаром кожна українська сім’я почне готуватися до Великодня. Великдень – свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня. Його тепло та любов.

Учителі, учні та батьки нашої школи долучилися до акції «Великодній кошик українському воїну». Мета акції – зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Посилки, які містили паски, каву, чай, цукерки, вітальні листівки з Великоднем передано на передову нашим захисникам.

Шановні захисники! Хай допомагає Вам  Господь! Щоб повернулися живими і здоровими! Вас чекають вдома.