МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас

Тиждень фізики

Дата: 11 квітня о 14:47
77 переглядів

Цікаво і змістовно в нашій школі  пройшов тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення предмету, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

На протязі всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики.

Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даного предмету, розв’язавши ряд кросвордів.

Для учнів 7-11 класів, вчителем  фізики Сердюк В.Ф.,   був проведений інтелектуальний марафон «Фізичні перегони». На початку гри було створено дві команди, кожна з яких об’єднала знавців фізики.

Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з фізики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість.

Команда  «Енергія» здобула І місце,  ІІ місце  -  команда «Архімеди».

Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу фізики.

Цікаво пройшов конкурс  для вболівальників. Учні розгадували прості та водночас логічні задачки під час перерв між турами змагання.

Для учнів 7 класу було проведено нетрадиційний урок «Виштовхувальна сила. Закон Архімеда».

Учні школи також взяли участь у випуску фізичних газет, вікторині для шанувальників фізики.