Звіт про тиждень психології

Date: 27 листопада 2015 о 21:55
209 views

З 23 по 27 листопада 2015 року у школі проходив тиждень психології під назвою «Подаруй краплинку сонця!».

У понеділок, після відкриття тижня психології на загальношкільній лінійці розпочалася гра «Розслідування», в якій прийняли участь учні 5-11 класів. Найкраще провели розслідування учні 11 класу. Їм було вручено грамоту як кращим знавцям школи.  Ця гра сподобалася учням, адже вони на протязі двох перерв були зайняті поставленими перед ними завданнями. Також в цей день було виготовлено інформаційно-пізнавальний вісник «ПсихологІя» в якому розміщено тест «Пізнай себе», інформація на тему «Що в імені тобі моїм» та «Я це я».

У вівторок було представлено виставку малюнків, до якої долучилися учні початкових класів на тему «Щастя – це…». В малюнках учні відобразили те, що для них є щастям. Цікавим виявилося те, що практично на усіх малюнках зображена родина, друзі. Тобто, для дітей щастя – це їхня сім’я та друзі. Наприкінці дня було проведено інтелектуально-розважальне шоу «Дівчата чи хлопці» в якому змагалась команда дівчат та команда хлопців старших класів. Команди змагались у різних конкурсах на патріотичну тематику. Було дуже цікаво та весело як командам, так і вболівальникам. На початку гри лідирувала команда хлопців, але наприкінці команда дівчат «вирвалася» вперед і отримала перемогу. Команда була нагороджена грамотою та солодкими призами.

У середу було проведено тренінг з педагогічним колективом на тему « Насильство та жорстокість в учнівському середовищі. Як з ним боротися?». Вчителі визначали види насильства, визначали причини агресивної поведінки дітей, наслідки та обговорювали як «боротися» з жорстокістю в школі. В кінці тренінгу вчителі отримали буклети «Поради вчителю».

Comments:
Only authorized users can leave comments.