Тиждень англійської мови

Дата: 20 грудня 2020 о 19:09, Оновлено 21 лютого 2021 о 19:12

Традиційно у грудні у нашій школі пройшов тиждень англійської мови. Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності.

Тиждень розпочався із ознайомлення учнів школи із планом проведення та завданнями тижня, а вчитель англійської мови Рябенко Н.О. розповіла про роль англійської мови у сучасному житті.

Під час проведення тижня англійської мови учні нашої школи брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, виконували креативні завдання, що дало їм можливість збагатити знання з англійської мови та розширити свій кругозір. У вівторок було проведено  гру-змагання з англійської мови у 4-5 класі «In the World of English». Діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання.

Окрасою тижня англійської мови стала виставка «English is Fun», на яку діти самі виготовили поробки на різноманітні теми.

Однією із сфер, де на ранніх стадіях життя проявляється творча активність дітей, є образотворче мистецтво. Тому серед учнів 1-4 класів був проведений конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера». Всі діти мали змогу показати свої художньо-естетичні здібності.

У середу у 6 класі вчитель англійської мови Рябенко Н.О. провела  відкритий урок «Shopping», на якому діти показали високі знання з вивченої теми “Покупки”. Учні приймали активну участь у роботі.

Англійська мова для молодших школярів – це поєднання ігор, мультфільмів і цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини – найкраща мотивація до навчання. Тому в четвер учні початкових класів переглядали мультфільми англійською мовою.

У п’ятницю всі переможці та активні учасники були нагороджені грамотами та подяками.