Перший урок
З урочистим настроєм завітали учні початкових класів на перший урок під назвою «Моя Україна! Ти мати єдина на всі покоління й віки!» до учнів 2 класу, який провела Коваленко З.В
Урок проходив у формі квесту, де учні обʹєдналися у спільну шкільну сімʹю. Далі сюжетна гра у кубик запитань і відповідей, мандрівка в легенду про Україну та державні символи, створення віночка народних символів, вшанування хвилиною мовчання захисників держави, які віддали своє життя за мир і спокій на землі.
На кінець уроку діти зробили танок єдності і прикріпили квіти – побажання на карту України.
Присутня на уроці директор школи Л.Ж.Перерва привітала дітей із початком знань, побажала успіхів у навчанні.
Класні керівники початкових класів об’єднали своїх вихованців у дружнє коло.
Діти зробили висновок, що вони – майбутнє України, яку повинні любити всім серцем, бо вона, як мама єдина на всі покоління й віки, що мир і дружба поєднають всіх і буде линути дитячий безтурботний сміх.
Класний керівник з своїми вихованцями учнями 6 класу підготували урок на тему «Повага до Європейських цінностей», на який запросили учнів 5 та 7 класів.
На уроці пролунали сучасні патріотичні пісні, прослухано гімн Європейського Союзу з метою виховання у дітей поваги до європейських цінностей.
Разом з учнями було здійснено мандрівку найвідомішими європейськими містами, визначено культурні особливості кожної країни ЄС.
Учні взяли активну участь у вікторині «Європа – це наш дім» та продемонстрували свої знання європейської культури та звичаїв.
Разом з учнями було зроблено висновок про необхідність знання культурних надбань європейських народів, повага до європейських цінностей.
3 вересня святковий перший урок-тренінг на тему «Будуємо демократичну європейську країну» провела учитель Рябенко Наталія Олегівна разом з учнями 8-11 класів. Захід пройшов у формі тренінгу.
На уроці переглянули відео про Україну та «Європа починає з тебе» , які обговорили та проголосували.
Разом з учнями виділили європейські цінності та проаналізували необхідні риси характеру.
У кінці уроку учні на долоньках написали, що вони можуть запропонувати європейцям.
Наприкінці уроку вчитель разом із учнями зробили висновок про те, які цінності потрібно виховувати сучасній молоді, для розвитку демократичної європейської України.