Новини проекту
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 16 чоловік

Запобігання проявам корупції

Дата: 8 жовтня 2018 о 02:43, Оновлено 8 жовтня 2018 о 11:49

1. Закон України про запобігання корупції

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1700-18

2. Закон України про державну службу

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19

3. Методичні рекомендації щодо заповнення декларацій

https://nazk.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-zapovnennya-elektronnyh-deklaraciy

4. Обмеження щодо одержання подарунків

http://pravo.org.ua/ua/news/5954-

5. Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1366-16

6. Порядок перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1479-16

7. Типове положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/706-2013-%D0%BF

8. Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ​

https://nazk.gov.ua/news/zagalni-rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy-osib-upovnovazhenyh

9. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

https://sorada.gov.ua/pro-oblasnu-radu/zapobigannja-projavam-koruptsiji/19350-rozjasnennja-iz-zapovnennja-povidomlennja-pro-suttjevi-zminy-v-majnovomu-stani-u-systemi-qjedynogo-derzhavnogo-rejestru-deklaratsij-osib-upovnovazhenyh-na-vykonannja-funktsij-derzhavy-abo-mistsevogo-samovrjaduvannjaq.html

10. Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.03.2018          №92

Про проведення оцінки
корупційних ризиків в
районній державній
адміністрації

Відповідно до статей 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:
1. Провести   до  29  березня 2018   року   оцінку   корупційних   ризиків   в райдержадміністрації.
2. Уповноваженій   особі   з   питань   запобігання   та   виявлення   корупції, провідному спеціалісту юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мокляк Т.А. вжити організаційно – підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків в райдержадміністрації.
3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:
- невідкладно проаналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно – правових актах і організаційно – управлінській діяльності структурного підрозділу;
- надати провідному спеціалісту юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мокляк Т.А. інформацію щодо виявлення корупційних ризиків в структурних підрозділах райдержадміністрації до 29 березня 2018 року,  для узагальнення та врахування в Плані щодо запобігання та протидії корупції Новосанжарського району на 2018 рік.
4. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації (Білоцерківець В.П.) розмістити на офіційному веб – сайті райдержадміністрації це розпорядження.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Чернуху І.М.
         Голова
районної державної 
     адміністрації                                С. БУЛЬБАХА 

11. Аналітична інформація про виконання антикорупційних заходів за І квартал 2018 року

На виконання  пункту 2 статті 16 та пунктів 1, 2 статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження  №92 від 23.03.2018 року «Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації».
На виконання даного розпорядження було проведено оцінку   корупційних   ризиків   в райдержадміністрації та структурних підрозділах.
За результатами проведених досліджень розроблено  та затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28.03.2018 №96 план  щодо запобігання та протидії корупції в  Новосанжарському районі на 2018 рік.
З метою виявлення, усунення та запобігання проявам корупції райдержадміністрацією проводяться наради, навчання на антикорупційну тематику.
26.03.2018  року на оперативно-розпорядчій нараді у першого заступника голови районної державної адміністрації розглянуто питання щодо граничної дати подання декларацій та головних аспектів щодо зазначення майнового стану декларанта та членів його сім’ї.
За період з 01.01.2018 року по 31.03.2018 року структурними підрозділами райдержадміністрації та сільськими радами проведено 25 антикорупційних заходів  в тому числі:
- у самостійних структурних підрозділах  райдержадміністрації – 15;
- у сільських  радах – 8;

- апарат і відділи райдержадміністрації - 2.

12. Аналітична інформація про виконання антикорупційних заходів за ІI квартал 2018 року

На виконання  пунктів 1  статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження  №96 від 28.03.2018 року «Про затвердження плану щодо запобігання та протидії корупції в Новосанжарському районі на 2018 рік».
Зазначеним вище  розпорядженням затверджено план щодо запобігання та протидії корупції в Новосанжарському районі на 2018 рік., та відповідно направлено на виконання структурним підрозділам райдержадміністрації.
З метою виявлення, усунення та запобігання проявам корупції райдержадміністрацією проводяться наради, навчання на антикорупційну тематику.
12.05.2018 року проведено день апарату та здійснено перевірку роботи з профілактики корупційних проявів серед державних службовців у  фінансовому управлінні райдержадміністрації .
22.05.2018 року на оперативно-розпорядчій нараді у першого заступника голови районної державної адміністрації розглянуто питання щодо обмежень встановлених Законом України «Про запобігання корупції».
01.06.2018 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації (Мокляк Т.А.)  спільно з службовцями відділів, структурних підрозділів та апарату розглянуто питання конфлікту інтересів та можливих способів його врегулювання. Для більш ефективнішого вивчення даного питання,  до державних службовців донесено розроблені пам’ятки, щодо врегулювання конфлікту інтересів.
За період з 02.04.2018 року по 30.06. 2018 року апаратом, структурними     підрозділами райдержадміністрації, сільськими радами. проведено 38 антикорупційних заходи в тому числі:
-в  апараті райдержадміністрації – 4;
-в самостійних структурних підрозділах та відділах райдержадміністрації – 20;
-в сільських  радах – 14.
25.06.2018 року проведено  перевірку Судівської сільської ради згідно делегованих повноважень.
05. 06.2018 року проведено перевірку за цільовим використанням
бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань у Новосанжарському районному територіальному центрі соціального обслуговування населення, а також 07.06.2018 року здійснено  перевірку з цього ж питання Новосанжарської дитячої спортивної школи та 11.06.2018 року здійснено перевірку КЗ «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
У II кварталі 2018 року службові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Новосанжарського району до адміністративної (кримінальної) відповідальності, за вчинення діянь і злочинів пов’язаних з корупцією, судом не притягувалися.

13. ДОВІДКА ПРО СТАН ВИКОНАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА У НОВОСАНЖАРСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

Новосанжарська районна державна адміністрація
Довідка
про стан виконання антикорупційного законодавства у Новосанжарському районі за I півріччя 2018 року

24.07.2018                                                              смт. Нові Санжари
З метою реалізації райдержадміністрацією державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої підтримки, системи запобігання і протидії проявам корупції з боку державних службовців, розпорядженням голови Новосанжарської районної державної адміністрації видано розпорядження голови РДА № 92 від 23.03.2018 « Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації», ідентифікація корупційних ризиків проводилась провідним спеціалістом юридичного сектору апарату райдержадміністрації, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Мокляк Т.А., та посадовими особами структурних підрозділів райдержадміністрації, на яких покладено виконання завдань з питань запобігання та протидії корупції згідно з їх посадовими інструкціями.
Шляхом дослідження ідентифікованих корупційних ризиків та їх оцінки, визначені чинники, які можуть впливати на появу цих корупційних ризиків, а також можливі наслідки корупційного правопорушення, або правопорушення пов`язаного з корупцією. В діяльності райдержадміністрації  та її структурних підрозділах було виявлено можливе настання таких корупційних ризиків, як: вплив з боку посадових або інших осіб з метою сприяння прийняттю на державну службу близьких їм осіб; неповідомлення членом комісії з відбору кандидатів на посаду про конфлікт інтересів; неналежне забезпечення конфіденційності викривачів; неналежне виконання заборон і обмежень антикорупційного законодавства; можливість контакту з замовником при підготовці розпоряджень по землевпорядним питанням, що може повести за собою тиск однієї із сторін щодо прийняття рішення; включення недостовірних  даних до бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів; ризики можливих зловживань при використанні та розпорядженні матеріальними ресурсами; ризик  при проведенні публічних закупівель в частині створення  тендерної документації під конкретного учасника процедури закупівлі; поділ предмета  на частини або знищення його вартості для уникнення проведення тендерної процедури закупівлі.
За результатами здійсненої оцінки корупційних ризиків у діяльності райдержадміністрації визначені заходи, щодо усунення корупційних ризиків, які спрямовані на ліквідацію або мінімізацію умов виникнення корупційних ризиків.
Розпорядженням голови РДА від  28.03.2018 № 96 затверджено план щодо запобігання та протидії корупції в Новосанжарському районі на 2018 рік.
План відповідно направлено на виконання структурним підрозділам.
Відповідно до Плану в райдержадміністрації, віренних їй структурних підрозділах, органах місцевого самоврядування ( 8-ми сільських радах) протягом першого півріччя 2018 року проводилося  ряд заходів спрямованих на попередження та протидію корупційним проявам, а саме: протягом I кварталу  2018 року проведено 25 антикорупційних заходів з них в апараті РДА - 2, структурні підрозділи РДА -15, сільські ради – 8.
Протягом II кварталу 2018 року проведено 38 антикорупційних заходів в тому числі:  в апараті райдержадміністрації - 4, в самостійних структурних підрозділах та відділах райдержадміністрації – 20; в сільських радах –14.
Проведено перевірку сільських рад згідно делегованих повноважень: 26.03.2018-  Малокобелячківська сільська рада та 25.06.2018  Судівська сільська рада.
Здійснюється контроль та зосереджено особливу увагу осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування щодо обмеження встановлених антикорупційним законодавством.
01.06.2018 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації  спільно з службовцями відділів, структурних підрозділів та апарату розглянуто питання конфлікту інтересів та можливих способів його врегулювання. Для більш ефективнішого вивчення даного питання,  до державних службовців донесено розроблені пам’ятки, щодо врегулювання конфлікту інтересів.
05. 06.2018 року проведено перевірку за цільовим використанням
бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань у Новосанжарському районному територіальному центрі соціального обслуговування населення, а також 07.06.2018 року здійснено  перевірку з цього ж питання Новосанжарської дитячої спортивної школи та 11.06.2018 року здійснено перевірку КЗ «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
У I півріччі 2018 року службові особи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Новосанжарського району до адміністративної (кримінальної) відповідальності, за вчинення діянь і злочинів пов’язаних з корупцією, судом не притягувалися.

Провідний спеціаліст юридичного сектору
апарату райдержадміністрації,
уповноважена особа з питань
запобігання та виявлення корупції     Т.А.Мокляк

14. Безкоштовний онлайн курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"

http://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

15. Памятка державного службовця щодо врегулювання конфлікту інтересів 

https://content.e-schools.info/mkobelyachokzosh/library/pamyatka_dlya_derzh_sluzhbovciv.docx

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.