МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас

Про вибір підручників для 5 класу

Дата: 20 лютого о 22:51

Малокобелячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Новосанжарської районної ради Полтавської області

вул.Миру, 2, с. Малий Кобелячок, Новосанжарський р., Полтавська обл., 39333

тел. 9-21-40, e-mail: mkobelyachokzosh@gmail.com  Код ЄДРПОУ 25168798

педагогічної ради

12 лютого  2018 року                                               №1

місце засідання: с.Малий Кобелячок

Голова педагогічної ради     Перерва Л. Ж.

Секретар  педагогічної ради     Кизим О. М.

Присутніх – 17 чоловік ( список додається)

Порядок денний:

1. Про вибір підручників для 5 класу(Доповідає заступник директора школи  Васюта З.І.).

1.  СЛУХАЛИ:

Заступника директора школи  Васюту З.І., яка повідомила, що на  виконання  рішення  колегії  Міністерства  освіти  і  науки  України від  21  грудня  2017  року  (протокол  №  9/2-19)  “Про  надання  грифа “Рекомендовано  Міністерством  освіти  і  науки  України”  підручникам  для 5  класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету  у  2018  році”,  розроблено  інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу.

Відповідно до  інструктивно-методичних рекомендацій щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу, з 05 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої  освіти  ознайомлюються  на  веб-сайті  Інституту модернізації  змісту  освіти  з електронними  версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу.

З  12  по  13  лютого  2018  року  вчителі  ЗЗСО із  переліку  підручників

(додаток  3) здійснюють  безпосередній  вибір проектів  підручників  з  кожної назви,  який  схвалюється  на  засіданні  педагогічної  ради  ЗЗСО.  Протокол педагогічної  ради  з  підписами  членів  педагогічного  колективу,  які  здійснили безпосередній  вибір  проектів  підручників,  протягом  двох  робочих  днів оприлюднюється на сайті ЗЗСО.

Учителі Малокобелячківської школи ознайомилися із електронними  версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році і здійснили безпосередній вибір підручників з кожної назви для замовлення.

1. ВИРІШИЛИ:

1.1.Схвалити здійсненийбезпосереднійвибір проектівпідручниківзкожної назви для 5 класу.

Назва підручника, його автори

Прізвище вчителя, що здійснив вибір

1. «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.)

2.«Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О. М.).

1. «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.).

4. «Зарубіжналітература.5клас»(авт.Волощук Є.В.).

5.«Математика. 5 клас» (авт. Тарасенкова Н. А., Богатирьова І.М., Бочко О.П., Коломієць О.М.,Сердюк З.О.)

1. «Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т. В., Баштовий В. І.).
  2. «Основи  здоров’я.  5  клас»  (авт.  Бех  І.  Д.,  Воронцова  Т.  В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.).
  3. «Російська мова (1-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Полякова Т. М., Самонова О. І.).

Гусак Н. А.

Піскова Ю. С.

Перерва Л. Ж.

Тимощук Н.О.

Васюта З.І.

Чумак В. О.

Рябенко Н. О.

2. Заступнику директора школи Васюті З. І.:

2.1. З 14 по 15 лютого 2018 року оформити в паперовому вигляді, засвідченіпідписомдиректора школирезультати вибору/замовленняпроектівпідручниківзаформою, наданоюв додатку 2 до листа МОН та протягом двох робочих днів оприлюднити на сайті ЗЗСО.

2.2. З16по17лютого2018рокупередатирезультати вибору/замовленнянапаперітавелектронномувигляді(excel-формат)до Новосанжарського методичного кабінету.

Голова педагогічної ради                        Л.Ж.Перерва

Секретар                                                    О.М.Кизим

Вчителі, що здійснили вибір підручників        Гусак Н. А.

Піскова Ю. С.

Перерва Л. Ж.